چمن مصنوعی موکتی

چمن مصنوعی موکتی

امروزه به دلیل هزینه بالای کاشت و آبیاری و رسیدگی به چمن طبیعی با وجود کم آبی در کشور و مزایای چمن مصنوعی از جمله ماندگاری و دوام بالا، سبزی، ثبات رنگ در طول سال و همچنین نصب آسان و سریع بدون نیاز به آبیاری و نگهداری، جایگزین مناسبی برای چمن طبیعی می باشد.و اما تنوع بالای چمن مصنوعی در رنگ، تراکم، ارتفاع، وزن، جنس الیاف و …. موجب شده تا هرنوع چمن مصنوعی کاربردهای مختص به خود را داشته باشد و برای بعضی موارد مناسب تر باشد

ویژگی های چمن مصنوعی درسا ۸ میل

چمن مصنوعی درسا ۸ میل دارای ارتفاع پایل ۸ میلیمتر وتراکم طولی ۳۶۰ بخیه در متر و تراکم عرضی ۸/۱ اینچ و ضخامت الیاف ۴۸ میکرون و پهنای الیاف ۵ میلیمترمی باشد.

این چمن مصنوعي دارای رنگ سبز تابستانی است، مواد اولیه این چمن از مواد درجه یک و مطابق با استاندارد ایزو ۹۰۰۱ می باشد.

ثبات رنگ این چمن در برابر اشعه U.V مطابق با استاندارد ۵۳۳۸۷ دین آلمان می باشد.

وزن کلی چمن ۱۱۸۰ گرم در متر مربع و۱۱۳۴۰ گره در متر مربع است.ارتفاع کلی این چمن ۹/۳۵ میلیمتر و عرض رول ر دو سایز ۲۰۰ و ۴۰۰ سانتی متر است.

کاربردهای چمن مصنوعی هشت میل

چمن مصنوعی درسا در دسته چمن مصنوعی تزیینی قرار دارد در نتیجه مانند بقیه چمن های تزیینی دارای کاربرد هایی شامل حیاط، تراس، روف گاردن، مغازه ها و رستوران ها و… است.

این چمن برای فضاهایی که به نظافت بیشتری نیاز دارند مناسب است، به دلیل اینکه تراکم بالایی دارد و ارتفاع کم میباشد این موجب میشود که این نوع چمن به راحتی نظافت شده و زباله روی چمن باقی مانده و بین تارهای آن نفوذ نکند و هم چنین به راحتی با آب شستشو شود.

این نوع چمن برای فضاهایی مانند تالار و باغ ها مناسب است زیرا هم نظافت آن راحت تر خواهد بود و هم به دلیل کوتاه بودن و پرتراکم بودن رفت و آمد روی آن راحت تر خواهد بود.

همچنین برای نگهداری حیوانات چمن درسا ۸ میل مناسب تر است و نظافت راحت تری خواهد داشت. و در عین حال از مقاومت بالا و قیمت پایینی برخوردار است. چمن مصنوعی درسا ۸ میل تزیینی بوده و مناسب فوتبال و ورزشهای هوازی نیست و لی برای گلف بهترین گزینه می باشد.

قیمت چمن مصنوعی درسا هشت میل

چمن مصنوعي درسا ۸ میل در بین چمن های تزیینی کمترین قیمت را داراست، و اما به دلیل قیمت پایین، این چمن در دسته چمن های پر فروش قرار دارد.

ولی نکته مهم این است با وجود این که این چمن قیمت پایینی دارد از کیفیت خیلی خوبی برخوردار است

زیرا الیاف آن هلندی است و بکینگ بسیار محکم و قوی دارد، الیاف آن کوبیده نمی شود و و تارهای آن محکم می باشد. در مجموع این محصول علاوه بر پایین بودن قیمت کیفیت خیلی خوبی را دارد. این محصول هم مانند بقیه چمن ها در برابر گرما و سرما مقاوم است و تغییر رنگ آن نهایت ۳ درصد خواهد بود که بعد مدتی تقریبا طولانی اتفاق خواهد افتاد که به چشم شخص نمی باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *