چمن مصنوعی دیوار

اجرای چمن مصنوعی دیوار می‌توان به گسترش فضای سبز در جایی به غیر از سطح زمین کمک کرد نتیجه این خلاقیت باعث شده صاحبان ویلاها و کافه‌ها و بسیاری دیگر از فضای سبز دلپذیری بهره‌مند شوند. این ایده به شما کمک می‌کند تا رنگ سبز محیط پیرامونتان را با کمک  پوشش لطیف چمن‌های مصنوعی گسترش دهید. اما چه نوع دبوارهایی شرایط اجرای چمن مصنوعی دارند و این که اجرای چمن مصنوعی روی دیوار با چه روش‌هایی امکان پذیر است.

 باید گفت به غیر از دیوارهای گچی و کاهگلی قابلیت نصب چمن مصنوعی روی انواع دیوارها وجود دارد.

مطالعات اخیر نشان داده‌اند که استفاده از گیاهان در محیط اطراف سبب می‌شود که استرس و فشارهای روزمره کاهش پیدا کند و همین امر بر سلامت روح و جسم افراد اثر می‌گذارد.

گرین وال یا دیوار سبز یک دسته گیاه است که در کنار یکدیگر قرار گرفته‌اند و برای پوشش کامل سطوح به شمار می‌روند. این محصول علاوه بر زیبایی، آرامش خاصی را در محیط به وجود می‌آورد و به شما کمک می‌کند محل زندگی و یا محل کار خود را به محیطی لوکس و منحصر به فردی تبدیل کنید.

اجرای دیوار چمن مصنوعی و آموزش روش‌های آن اجرای

چمن مصنوعی روی دیوار باید با کمک دو نوع چسب انجام شود که یکی از این چسب‌ها عایق رطوبت و مقاوم در برابر یخ زدگی است بگذارید ابتدا از اینجا شروع کنیم:

    در مرحله اول چمن مصنوعی به ابعاد دیوار مورد نظر قواره بندی (سایز بندی) شده و برش می‌خورد.

    سپس روی دیوار با رعایت ۳۰ سانت فاصله از اطراف آغشته به چسب صنعتی ۸۸۸۸ پارس (این چسب یکی از بهترین چسب های صنعتی ایران است) می‌شود بعد از آن پشت چمن مصنوعی یعنی زیره آن  نیز به همین شکل یعنی با رعایت ۳۰ سانت فاصله آغشته به چسب صنعتی ۸۸۸۸ می‌شود و چمن مصنوعی روی دیوار نصب و چسبانده می‌شود.

    در مرحله آخر دور تا دور چمن مصنوعی که ۳۰ سانت بدون چسب مانده آغشته به چسب پلی اورتان (همان چسب ضد آب که گفتیم) می‌شود تا لبه‌ها را آب بنده کرده و مانع از نفوذ آب بر پشت چمن شود.

این بریده‌ای کوتاه از روش اجرای چمن مصنوعی دیوار  یا گرین وال می‌باشد. برای شنیدن کامل روش اجرای آن می‌توانید با ما تماس بگیرید یا این کار را به گروه اجرایی ما واگذار کنید.

قیمت چمن مصنوعی دیوار

از بین انواع چمن مصنوعی چند مدل هستند، که برای اجرای آن روی دیوار مناسب هستند این مناسبت شامل ویژگی‌های زیر می‌شود:

ـ سطح یک دست الیاف

ـ چسبندگی مناسب روی دیوار

ـ نظافت آسان

-ظاهر مناسب

ویژگی‌های دیوار سبز

این محصول دسته‌ای از گیاهان مصنوعی و یا طبیعی است که بر روی سطح خاصی نصب می‌شود. انتخاب نوع گیاه (طبیعی و مصنوعی )به شخص سفارش دهنده بستگی دارد.  قبل از نصب این دیوار زیرسازی‌های مورد نیاز برای استفاده دایمی این دیوار انجام می‌شود. سپس گیاهان بر روی باکس خاصی قرار می‌گیرند تا آمده نصب بر روی دیوار شوند. برای این دیوار نمی‌توان اندازه خاصی مشخص کرد. زیرا این دیوار باید با توجه به سطحی که مورد استفاده قرار می‌گیرد، آماده شود.

از این دیوار برای پوشش هر نوع سطحی می‌توان استفاده کرد. اما به طور کلی این دیوار در محیط‌های زیر مورد استفاده قرار می‌گیرد:

    دیوار تراس

    دیوار خانه

    دیوار محل کار

    پوشش گل‌خانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *